KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13429205
nr 1342 9205
Etsning
Arthur Enoch Andersson, Signerad, 22x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:04:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr